RSS
 

Posts Tagged ‘wybory jezow’

Wybory w Jezowie

11 Nov

Na stronie miasta mozemy znalesc officjalna liste zawierająca Sklad Obwodowych Komisji Wyborczych ktory prezentuje ponizej :)

INFORMACJA
GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ
o składach Obwodowych Komisji Wyborczych
powołanych Uchwałą Nr 5/10
z dnia 3 listopada 2010r.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr l z siedzibą w Szkole 4. Podstawowej w Jeżowie, ul. Wojska Polskiego 1:

1. Teresa Glapś ? przewodniczący
2. Joanna Kierner ? zastępca przewodniczącego
3. Joanna  Beata Kierner  - członek
4. Marek Wojcieszkiewicz ? członek
5. Monika Płoszka ? członek
6. Adrian Góralczyk ? członek
7. Witold Pałygiewicz ? członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Jeżowie, ul. Wojska Polskiego 1:

1. Barbara Tracz ? przewodniczący
2. Wioletta Habrowska ? zastępca przewodniczącego
3. Anna Banaszkiewicz ?  członek
4. Katarzyna Lisik ? członek
5. Ewelina Kłąb ? członek
6. Barbara Pałygiewicz ? członek
7. Barbara Hoffman ? Sroka ? członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzibą w Gimnazjum w Jeżowie, ul, Wojska Polskiego 1:

1. Piotr Płacek ? przewodniczący
2.  Bożena Bartosik ? zastępca przewodniczącego
3. Justyna Bucholc ? członek
4. Bartłomiej Miazek ? członek
5. Przemysław Łyszkowicz ? członek
6. Maria Nielepkowicz ? członek
7. Małgorzata Jadwiga Sadach ? członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w ?Gościniec” Ireneusz AdamczykWola Łokotowa:

1. Stanisław Kolas ? przewodniczący
2. Paulina Filipczak ? zastępca przewodniczącego
3. Aneta Winciorek ? członek
4. Emilia Kotynia ? członek
5. Katarzyna Życka ? członek
6. Wioletta Mrówczyńska ? członek
7. Tomasz Słaby ? członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie:

1. Sebastian Orłowski ? przewodniczący
2. Katarzyna Winciorek ? zastępca przewodniczącego
3. Dariusz Banaszkiewicz ? członek
4. Jan Chromiński ? członek
5. Janusz Filipczak ? członek
6. Krzysztof Czułno ? członek

Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborczej

/-/ Grażyna Nowowiejska